D.U.K.

K: Kaip įsigyti prekes?

A: Atvažiuokite į mūsų ofisą Vilniuje arba susisiekite nurodytu telefonu ir sutarsime dėl susitikimo vietos arba siuntimo paštu / per autobusų stotį / kurjerį. Už Vilniaus ribų, priskaičiavus kuro mokestį galime patys atvežti į vietą.

 

K: Ar galima derėtis dėl kainos?

A: Mes pastoviai prisitaikome prie rinkos tendencijų ir visada pasiūlome patraukliausią kainą lyginant su kitomis panašaus pobūdžio parduotuvėmis, todėl prekių kainos nėra visiškai fiksuotos. Jei kažkur matėte identišką prekę ženkliai pigiau, tiesiog parašykite mums ir palikite savo konktaktus bei matytos prekės informaciją. 9 iš 10 atvejų Jums pasiūlysime geresnę kainą arba aukštesnę pageidaujamo prietaiso kokybę.

 

K: Ar perkant daugiau nei 1 vientą padarysite nuolaidą?

A: Taip, jei perkate daugiau, nuolaidas taikome visuomet. Susisiekite su mumis ir sužinokite kokią maksimalią nuolaidą galime pritaikyti Jūsų atveju.


K: Ar parduodate juridiniams asmenims?

A: Taip, galime išrašyti (ne pvm) sąskaitas faktūras įmonėms ir valstybinėms institucijoms.

 

K: Ką daryti jei įrenginys neveikia?

A: Visi mūsų parduodami įrenginiai 100% veikiantys, nes patikrinami 2 kartus. Pirmą kartą kai gauname įrangas iš gamintojo/tiekėjo ir antrą kartą prieš vežant/siunčiant pirkėjui. Todėl dažniausiai pasitaiko, jog klientas nemoka paleisti įrenginio, tuomet iškarto skambinkite ir be vargo pakonsultuosime kaip tai padaryti.

 

K: Ar prietaisams suteikiate garantiją?

A: Taip, garantija suteikiama visoms prekėms. Garantinis laikotarpis yra 1-24 mėn. Priklauso nuo prekės kainos, pobūdžio ir tiekėjo, todėl dėl kiekvienos prekės reikia klausti individualiai. Tačiau net ir pasibaigus garantiniam laikotarpiui mes suteikiame mūsų prekės pilną servisą pas mūsų meistrą. Tuom ir skiriamės nuo pavienių "skelbimų" prekiautojų, kurie parduoda "pigiau" be jokios atsakomybės ir garantijos jog prekė veiks ilgiau negu vieną kartą.

 

K: Ar galima įsigyti prekių, kurių nėra jūsų parduotuvėje?

A: Taip, turime kontraktus su dešimtimis tiekėjų iš viso pasaulio, prekių katalogai yra tokie dideli, jog visko sutalpinti būtų neįmanoma. Todėl jei turite pageidavimą, susisiekite, galime užsakyti, pristatymo terminas dažniausiai 3-9 dienos. Taip pat jei norite kažko pagal individualius pageidavimus (parametrus, išmatavimus, išvaizdą ir pan.) turime savo elektroniką, kuris gali padaryti bet kokį projektą.